Elektrikli Süpürge Tamiri, Elektrikli Süpürge Arıza, Elektrikli Süpürge Servisi, Elektrikli Süpürge Tamir Servisi, Elektrikli Süpürge Arıza Bulma

Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli süpürgeler hayatımıza girdiği günden beri bir çok alanda bize kolaylık sağlamakta. Gerek sağlığımız gerekse zaman anlamında bize faydalar sunmaktadır. Ancak her elektrikli alette yapılması gerektiği gibi elektrikli süpürgelerinde düzenli olarak bakıma ihtiyacı olmaktadır. Bu Bakımlar ikiye ayrılır tüketicinin yapması gereken bakımlar ve servisin yapması gereken bakımlardır.

Tüketicinin yapması gereken bakımlar başlıca şunlardır ;
-Toz torbasının tamamen dolma durumunu beklemeden değiştirmek.
-Torba haznesinin içerisini nemli bezle temizleyerek oluşan tozları temizlemek.
-Toz tutucu filtrelerin mümkünse her kullanımdan sonra temizlemek ve tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yerine oturtmak.
-Hortumun ve süpürücü ekipmanların içerisinde yabancı cisim kontrolü yapmak varsa temizlemek.

Bunları tüketicinin yapması gereken bakımlar, Peki servisin yapması gereken bakımlar neler ?

Aslında serviste yapılan bakımların yukarıda belirttiğim işlemlerden farklı olarak süpürgenizi açarak motor ve elektriksel aksamın olduğu bölümlerde genel temizlik yapmak ve motorun ömrünü uzatmaktır. Bu işlemleri düzenli olarak sizin yapmanız ve güvendiğiniz servisimiz Eymen Teknik Servise 2 yılda bir yaptırmanız süpürgenizin hem ömrünü uzatır hemde ilk günkü performansta çalışmasını sağlar.

elektrikli süpürge

Başlıca Arıza Durumları

– Elekrikli süpürgem çalışmıyor !

– ilk yapmanız gereken cihazınızı farklı bir prizde deneyerek prizinizin çalıştığından emin olun eğer prizde eletrik var ve cihazınız çalışmıyorsa du durumda sizin yapmanız gereken bizimle iletişim kurarak servis kaydı oluşturmanızdır aksi durumda can ve mal kaybına sebep olacak durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Elekrikli süpürgem sesli çalışıyor !

Böyle durumda ilk yapmanız gereken şey cihazının hortum,toz haznesi ve filtre önlerinde yabancı cisim aramaktır eğer yabancı cisimle karşılaşmadıysanız bu sizin müdahale edebileceğiniz bir durum değildir bu durumda Eymen Teknik Servis‘le 05322300832 nolu irtibat numaramızla iletişime geçerek lütfen servis kaydı oluşurun.

– Elektrikli süpürgem iyi çekmiyor !

– Bu durumda yapmanız gereken hortumun içerisini kontrol ediniz varsa içerisindeki yabancı cisimleri temizleyiniz.
– Toz torbanızı kontrol ediniz tamamen dolmuş veya tıkanmış olabilir.

– Bunları yaptığınız halde yinede istediğiniz performansta verim alamıyorsanız bu bir arıza olabilir hemen 05322300834 nolu telefon numaramızla bizimle iletişime geçin.