7/24 Hizmet Veriyoruz, %100 Müşteri Memnuniyeti, Global Servis Hizmetleri, Endüstriyel Soğutma, Beyaz Eşya, Kombi, Elektronik TV, Kart Tamiri, Termosifon

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

2004 senesinden beri Teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile beyaz eşya teknik servisinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılı olarak büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, İstanbul Avrupa yakasında Teknik Servis hizmeti vermekte olan firmamız, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi işinde uzman personelleri ile yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir

Teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl işçilik ve yedek parça garantili olup, İstanbul Avrupa yakası teknik servisi alanında rakipsizdir. 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekte olan firmamıza 0532 230 08 34 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakası beyaz eşya teknik servis ekibimiz cihazlarınızda ki arızaları bir daha tekrarlamayacak şekilde tamir eder ve sorunsuz şekilde sizlere teslim eder. Beyaz eşya teknik servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakındır.

Servisimiz yetkili servis değildir,Özel teknik servis hizmeti verilmektedir.

İstanbul’un en iyi ve en uygun fiyatlı teknik servisi olan İstanbul Avrupa yakası beyaz eşya servisimizde, Çamaşır makinesi arıza teknik servis hizmeti, Bulaşık makinesi teknik servis hizmeti, Buzdolabı teknik servis hizmeti, Fırın teknik servis hizmeti, Kombi teknik servis hizmeti ve Klima teknik servis hizmeti verilmektedir.

Acil beyaz eşya teknik servis ekibimize çağrı servisimiz sayesinde anında ulaşmanız mümkündür.İstanbul tüm ilçelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.